Çok Amaçlı Pas Sökücü Wd 40 (2004)

Marka : Wd 40
İndirim Oranı : %9 İndirim
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün
₺2,59 'den başlayan taksitlerle

Çok Amaçlı Pas Sökücü Wd 40 

Nem atar.

Pas çözer

Pastan korur

Temizler

Yağlar

Wd-40 Çok Amaçlı Pas Sökücü 200 ml 

 • Görünüm: Berrak ve hafif bulanık

 • Koku: Çok hafif, karakteristik,hoş koku

 • Özgül ağırlık: 22°C''de 800 ± 0.020

 • Viskozite: 22°C''de 27.5 ± 1.0 san zahn %1

 • Mininum parlama noktası: Açık kapta 43°C Uçucu olmayan maddelerin minimum %:Ağırlık başına %22 Uçucu maddelerin max. %:Alifatik petrol damıtması ağırlığına göre %78 Akma noktası : -73°C''den az Düşük ısı stabilitesi : Mükemmel Kaplaması : 15 m2 - 26 m2/litre Kaynama noktası : 149°C minimum Ağırlık, tatbiki kaplama : 1.7 g/m2 Uygulanmış ürün kalınlığı : 0.00025 - 0.00075 cm 


  Uygulama Alanları:
 • WD-40 formülünde bulunan metale karşı yüksek çekim özelliği sayesind, yüzeyleri nemli koşullar altında bile tamamen kaplar. Püskürtülerek, fırçalı uygulamalarda veya daldırma yönteminde dahi metal yüzey ile nem arasına girerek koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu özelliği ile WD-40, nemle alakalı kısa devreleri hemen ortadan kaldırdığından, elektrik kontağının söz konusu olduğu durumlarda çok kullanışlıdır.

 • WD-40 metal çekim özelliği ile paslı ve aşınmış yüzeylere nüfuz ederek, metal, tel, halatlardaki pası çıkarır, sıkışmış somunlar, bağlantılar, kontrol mekanizmaları ve diğer metal parçalardaki aşınmayı ortadan kaldırarak, parçaların serbest bir biçimde çalışmasını sağlar.

 • WD-40 metal yüzeylere tamamen yayılarak mikroskopik gözenekleri dahi kaplar. Oluşan bu tabaka ve WD-40''ın nem atıcı formülü sayesinde metal yüzey üzerinde neme ve diğer pas oluşturucu maddelere karşı koruma sağlar. Metal düzenli bir şekilde kullanılıyorsa, koruma devam edecektir.

 • WD-40 formülü hiçbir aşındırıcı madde içermeksizin çok kalın tabakalı gres yağı ve kiri, etiket ve yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden tamamen temizler. Ayrıcı oluşturduğu film tabaka ile çürüme ve paslanmaya karşı korur.

 • WD-40 yüksek çekim özelliği sayesinde içeriğinde bulunan yağlayıcı maddelerin tüm yüzeye yayılarak hareketli parçalara mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar. WD-40 silikon veya toz ve kir toplayıcı herhangi bir katkı maddesi içermediğinden yüzeyde kir tabakası oluşturmaz. 


 • Kargo & Teslimat

  Hafta içi 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır,

  Cumartesi günü 11:00’a kadar olan siparişler aynı gün kargolanır,   

  Ürünlerimiz kontrol edilerek ve güvenli bir şekilde paketlenerek gönderilir,

  Kargo esnasında kırılan hasar gören ve hasar kaydı tutulan tüm parçalar tarafımızca karşılanır.

   

  İade & Değişim


  haburda.com Güvencesiyle Ücretsiz kargo kampanyamızdan yararlanan müşteriler için iade ve değişimlerde kargo ücreti size aittir.

  Karşılaştığınız herhangi bir sorun için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Hızlı bir destek sağlamak ve Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

  İade veya değişim işlemlerinin sağlıklı gerçekleşebilmesi için:

  Ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş,

  ürün ambalajı bozulmadan ve hasar görmeyecek şekilde tekrar paketlenmiş olmasını,

  İade edilecek olan ürüne ait orijinal faturanın size ulaştıran anlaşmalı kargo firması aracılığı ile gönderilmesini rica ederiz.